ADP1111AR-3.3
رقم الجزء:
ADP1111AR-3.3
تصنيف المنتجات:
وصف:
IC MULTI CONFIG 3.3V .2A 8SOIC
التعبئة:
Tube
جرد 8541
الحد الأدنى : 89
الكمية
سعر الوحدة
الأسعار
89
مواصفة
  • حالة القطعة
    Obsolete
  • نوع التثبيت
    Surface Mount
  • الحزمة / العلبة
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)