ADP1111ANZ-12
Номер запчасти:
ADP1111ANZ-12
Классификация продуктов:
Производитель:
Описание:
IC REG BCK BST INV 12V 0.2A 8DIP
Упаковка:
Tube
Запасы 2869
Минимум : 91
Количество
Стоимость единицы
Цены
91
Спецификация
  • Статус детали
    Obsolete
  • Тип монтажа
    Through Hole
  • Корпус
    8-DIP (0.300", 7.62mm)