ADP1111ARZ-12-REEL
Номер запчасти:
ADP1111ARZ-12-REEL
Описание:
IC MULTI CONFIG 12V .2A 8SOIC
Упаковка:
Bulk
Запасы 5599
Минимум : 114
Цены
114
  • Тип монтажа
    Surface Mount
  • Корпус
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)