ADP1111ARZ-12-REEL
零件编号:
ADP1111ARZ-12-REEL
产品分类:
描述:
IC MULTI CONFIG 12V .2A 8SOIC
包装:
Bulk
库存 5599
最小 : 114
数量
单价
价格
114
规格
  • 零件状态
    Obsolete
  • 安装类型
    Surface Mount
  • 封装 / 外壳
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)