ADP1111AN-12
Part number:
ADP1111AN-12
CLASSIFICATION:
manufacturer:
describe:
IC MULTI CONFIG 12V .2A 8DIP
package:
Tube
inventory 9302
minimum : 85
quantity
unit price
price
85
specifications
  • Part Status
    Obsolete
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    8-DIP (0.300", 7.62mm)