ADP1111ARZ-12-REEL
Part number:
ADP1111ARZ-12-REEL
CLASSIFICATION:
manufacturer:
describe:
IC MULTI CONFIG 12V .2A 8SOIC
package:
Bulk
inventory 5599
minimum : 114
quantity
unit price
price
114
specifications
  • Part Status
    Obsolete
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)